Archive for March, 2012

W Warszawie już siódmy półmaraton

Sunday, March 25th, 2012

Nowa trasa i rekordowa frekwencja… takie skojarzenia z tegorocznym Półmaratonem Warszawskim się jawią… I wiatr, który chłodził rozgrzanych walką biegaczy. Zdjęcia są z trzech miejsc: pierwszy kilometr, połowa dystansu i końcowy podbieg. W każdym jednak przypadku, pochodzą z nadzwyczaj udanego Półmaratonu Warszawskiego; już siódmego..

To już wiosna

Sunday, March 18th, 2012

To już naprawdę wiosna; ostatnie okrążenia w zimowym cyklu falenickich biegów pokonywano w wiosenno - letnich strojach. I pogoda dostosowała się do kalendarza biegowego. Mrozy i śniegi awansowały do miana zeszłorocznych. Tylko patrzeć, jak las zazieleni się świeżymi listkami, a zdjęcia pozostaną tylko kolorową pamiątką. Falenico, do zobaczenia pod koniec roku!

Lampy, mapy i nocne ściganie

Sunday, March 18th, 2012

Udana impreza… Po wielce klimatycznym, starym kampusie SGGW biegali miłośnicy orienteeringu. Nocą, wśród parkowej zieleni, pomiędzy budynkami szacownej Uczelni, uwijali się, szukając punktów kontrolnych. A te, jak na noc przystało, jakoś skromnie odbijały światła lamp… Ale powtórzmy - udana impreza!

Wiosennie i kolorowo

Monday, March 5th, 2012

W marcowym słońcu zabarwiły się falenickie wydmy. W lesie pojawili się wierni bywalcy biegów górskich. Po znanych ścieżkach zaliczono biegową karuzelę, a smakosze orienteeringu dodatkowo ruszyli na swoje trasy. Tych, na zdjęciach reprezentują ikony polskiej orientacji sportowej, Pani Helena i Pan Mieczysław. Możemy się uczyć od Nich wytrwałości w życiu i w sporcie… W […]