Archive for June, 2010

Puchar Najmłodszych 2010

Sunday, June 20th, 2010

Przed startem - trochę porad od trenerów i pełen luzik. W boksie startowym już poważniej: skupienie i nieco niepewności. Trasa… szybkie dobiegi, nagłe zatrzymania, konsultacje albo samodzielne decyzje. Meta… pełen gaz wzdłuż taśm, a potem same przyjemności: picie, dobre jedzonko, pogaduchy i odpoczynek. To sprint na Pucharze Najmłodszych… w Łodzi.

Politechnika Gdańska we władaniu orientalistów

Monday, June 14th, 2010

Miało być tak, jak na Mistrzostwach Polski bywa najczęściej: wszystko gra, łącznie z dobrą pogodą. I było, tylko bez tej pogody. Przez pierwsze pół godziny sprintu lało, jak z cebra; potem lekka mżawka i dopiero później słońce łaskawie oświetliło teren zawodów. Ale nikt się tak naprawdę nie skarżył - wiadomo, mistrzostwa… […]

Z Teamem 360 stopni w Karkonoszach

Friday, June 11th, 2010

Miało być ekstremalnie… było; i przygodowo… też było; i niespodzianki… były i to niejedna. Powiedzmy szczerze - to był kawał porządnej, napierackiej imprezy… Fotoreportaż pokazuje też takie obrazki z trasy, które mogły umknąć uwadze startujących. Kolejna okazja do obejrzenia takich widoczków i z to z takiej okazji - za rok.

Truskawki biegające po Kampinosie.

Tuesday, June 1st, 2010

Medal z biegu Truskawki (ręcznie robiony!) ma dla zawodników dużą wartość. Dla jego zdobycia są gotowi pokonywać błotniste przeszkody, przeskakiwać kłody na drodze, walczyć z chmurami komarów oraz wbiegać na kampinoskie wydmy. A wszystko to robią żwawo i z uśmiechem na twarzy. Truskawki górą!!!