Archive for February, 2009

Zaśnieżona Falenica

Tuesday, February 24th, 2009

W Falenicy niby górki niewysokie, ale jak sypnął śnieg, to nawet zbieganie nie było najłatwiejsze. Po białym lesie ciągnęły więc peletoniki twardzieli wspólnie pokonując tradycyjną dychę. Ci pierwsi, jakby nie dostrzegali podbiegów i kopnego śniegu… Ale i pozostali trzymali się dzielnie i na końcowych metrach finiszowali ostro. Falenica krzepi wszystkich.

Bytów dobry dla wszystkich

Monday, February 9th, 2009

Zimowy Rajd 360 stopni pozwolił się spełnić wszystkim: team’om, organizatorom, sponsorom i włodarzom miasta. Obok zawodników mających za sobą Mistrzostwa Świata w Adventure Races, wystartowali napieracze z mniejszym doświadczeniem oraz niemała grupa debiutantów. Wśród tych, którzy pierwszy raz zaliczali bieg na orientację (i taką też trasę rowerową), zadania linowe i którym los odmówił jazdy na […]

Bieg Wedla

Sunday, February 1st, 2009

Tradycyjnie - w styczniu, tradycyjnie - w Parku Skaryszewskim, tradycyjnie - w śniegu i tradycyjnie - nagrody na słodko. Coraz popularniejszy Bieg Wedla po raz czwarty pozwolił spotkać się biegaczom z wszystkich kategorii wiekowych i wspólnie cieszyć się zaśnieżonymi trasami Parku Skaryszewskiego. Było ślisko, ale dobiegli wszyscy i umówili się na takie spotkanie za rok.
Do […]