Archive for June, 2007

Konsultacje Kadry BnO

Tuesday, June 26th, 2007

Ostróda okazała się doskonałym miejscem do wspólnego pobiegania zawodniczek i zawodników - ścisłej kadry PZBnO. Pod okiem trenerów, dwukrotnie zaliczyli sprint: na osiedlu i na Starym Mieście. Ich reprezentacyjne stroje i trawnikowe slalomy budziły zainteresowanie kibiców, którymi stali się, mimo woli, mieszkańcy miasta. Lubimy biegać w Ostródzie.

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację

Monday, June 18th, 2007

Rozgrzany las, osiedlowe drogi i gorący piasek na podjazdach. Ale na trasie zawodnicy rzadko dostrzegali upał; pochłaniała ich walka. Dopiero na mecie… Jednego dnia sprint i sztafety. Falenica, Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, czerwiec 2007.

DYMNO 2007

Monday, June 4th, 2007

Na łąkach i w lasach leżących pomiędzy Legionowem, Zegrzem i Nowym Dworem Mazowieckim zmagano się z rywalami, dystansem, deszczem, falami i awariami rowerów. Peleton rozciągnął się na wiele kilometrów, tak że niemożliwym było zrobić zdjęcia wszystkim zawodnikom. Fotoreportaż przedstawia zatem czołówkę walczącą o miejsce na podium wieńczące triumfatorów trasy zwanej ekstremalną. Chociaż, jakby dokładnie przyjrzeć […]