Archive for September, 2006

Mistrzostwa Polski 2006 w nocnym Biegu na Orientację

Sunday, September 24th, 2006

Wyłaniające się z ciemności pnie drzew widoczne tylko przez moment, suche gałęzie pod nogami bardziej słychać niż widać, w nieokreślonej odległości od nas migają lampy innych zawodników. Przez kilkadziesiąt minut nasz świat ogranicza się do kręgu oświetlanego czołówką - mapa, kółeczko kompasu, dłonie. Wokół czarny las, pod koniec zdyszanego biegu oświetlona i gwarna meta, znajome […]

Sprint w Lasku na Kole

Sunday, September 17th, 2006

Piękna wrześniowa pogoda, skomplikowana mikrorzeźba terenu, dużo krzaków, zawodnicy naładowani energią po wakacjach, wielu młodych uczestników i bardzo młodych kibiców - takie były Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim Biegu na Orientację. Wszystko w, jak zwykle przyjaznym dla orienteeringu, Lasku na Kole. Wyglądało to TAK:

MTB European Orienteering Championship

Wednesday, September 6th, 2006

Sami z niecierpliwością oczekiwaliśmy na całościowy reportaż z Imprezy…
Pozostawiła ona w nas mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Spotkaliśmy przecież wielu wspaniałych sportowców, których nie łamią kontuzje, zerwane łańcuchy czy chociażby słabsza forma. Dali nam pokaz twardej postawy, życzliwości wobec współzawodników i pogody ducha. Staraliśmy się do Nich dołączyć. Popatrzcie, czy nam się to udało:foto

We couldn’t wait for […]

ME MTBO

Monday, September 4th, 2006

Witajcie, zapraszamy w czwartek na kolejną “porcję” zdjęć z Mistrzostw Europy w MTBO. Fotki będą również do nabycia na płytach CD. Szczegóły w czwartek.
Pozdrawiamy
Ekipa Silnego

Welcome, we invite you on thursday for the next “portion” of photos from the MTBO European Championship. Photos can also be purchased on CD’s. Details in following days.
Regards
Silne Studio […]

ME MTBO sztafety

Sunday, September 3rd, 2006

Ostatni dzień Mistrzostw Europy toczył się przy pomocy wspólnego wysiłku zespołów, co oznacza, że oglądaliśmy sztafety. Po górkach, po błotnistych drogach, po piachu, w słońcu i w deszczu - taki codzienny znój zawodniczek i zawodników. A za metą medale, dyplomy, hymny, flagi. Jasne, że nie dla wszystkich, ale wszyscy to przeżywaliśmy.
A jak to było, ZOBACZCIE […]